Dlaczego odchodzisz?

Chlorofil w Płynie

Chlorofil w Płynie

Cena artykułu 92.40 PLN. Dostawa 10.00 PLN.

Suplement diety Chlorofil w Płynie (476 ml)

Chlorofil to pigment, nadający roślinom zielony kolor. Jest niedocenianym składnikiem zielonych warzyw. Korzyści płynące z jego stosowania obejmują, zarówno, poprawę zdrowia, wzrost energii, jak i zwalczanie chorób.

Chlorofil zwany jest również "zieloną krwią", "płynną energią", czy też "zielonym eliksirem młodości". Stanowi on produkt, który ma niezwykle korzystny wpływ na zdrowie całego organizmu.

Wpływa bowiem m.in. na oczyszczanie organizmu z nagromadzonych w nim toksyn,  hamuje procesy starzenia oraz wspiera odpowiednie działanie układu trawiennego, jak również wzmacnia odporność.

Jednym z elementarnych sposobów włączenia go do swojej diety jest spożywanie zielonych warzyw, takich jak lucerna i szpinak.
Popularnym obecnie sposobem na uzupełnienie chlorofilu w diecie jest przyjmowanie suplementów. Są one dostępne w postaci kropli, pigułek
lub kapsułek.

Wiele preparatów, zawierających chlorofil, dostępnych jest w rozmaitych sklepach ze zdrową żywnością. Większość suplementów chlorofilowych zawiera chlorofilinę. Jest to rozpuszczalna w wodzie pochodna naturalnego chlorofilu. Teoretycznie jest ona lepiej przyswajana przez organizm niż inne formy chlorofilu.

W sposób szczególny, warto wziąć pod uwagę Chlorofil w Płynie firmy Nature`s Sunshine, który stanowi zdecydowany hit sprzedażowy wśród produktów tej marki na całym świecie.

Jego najważniejszym elementem jest chlorofilina sodowo-miedziowa. Uzyskuje się ją z najlepszej jakości liści lucerny siewnej oraz morwy. Bogate
i wieloletnie doświadczenie pozwoliło osiągnąć perfekcję w produkcji Chlorofilu i stworzyć suplement idealny.

Kobieta wśród liści

Chlorofilina sodowo-miedziowa swoją popularność zawdzięcza znacznemu powinowactwu do hemoglobiny. Ich struktury chemiczne są niemal identyczne. Różnicę stanowi jedynie centrum cząsteczki - w chlorofilinie jest nią miedź, zaś w hemoglobinie żelazo.

Cały proces produkcji został przemyślany w ten sposób, aby z głównej substancji wydobyć jak najwięcej wartości odżywczych, które przyczynią się
do poprawy zdrowia i dadzą tym większą satysfakcję naszym klientom.

Doskonałość powyższego suplementu, pozwolił uzyskać olejek miętowy. Sprawił on, że produkt ten zyskał orzeźwiający i niepowtarzalny smak, który potrafi zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta.

Ci, którzy zdążyli już go spróbować i zapoznać się z jego możliwościami, wiedzą iż jest on godny polecenia.

Wybierając Chlorofil w Płynie marki Nature`s Sunshine, wybierasz produkt idealny!

Niewielka buteleczka, a w zasadzie jej zawartość, pozwoli Ci ochronić się zieloną tarczą chlorofilu!      

Właściwości chlorofilu:

 • budowa chemiczna chlorofilu jest niezwykle podobna do struktury chemicznej hemoglobiny. Białka, które jest niezbędne
  w czerwonych krwinkach, gdyż przenosi tlen w organizmie człowieka.
 • badania naukowe wykazały, że sok z trawy pszenicznej, bogaty w chlorofil, może sprzyjać leczeniu zaburzeń niedoboru hemoglobiny,
  m.in. niedokrwistość,
 • chlorofil wspiera układ pokarmowy, zmniejsza ilość szczawianów wapnia oraz korzystnie oddziałuje na nasz metabolizm,
 • chlorofil jest mocnym przeciwutleniaczem, co pozwala mu ochronić organizm przed negatywnym działaniem wolnych rodników.
  Dzięki temu, hamuje procesy starzenia się organizmu oraz zapobiega tworzeniu się komórek nowotworowych,
 • chlorofil może mieć również wpływ na utratę masy ciała, sprzyja także zachowaniu równowagi hormonalnej oraz pozwala zwiększyć poziom energii.

Chlorofil - liść

Chlorofil, od dawien dawna, znajduje się w kręgu zainteresowania naukowców z różnych rejonów świata.
Z pewnością, jeszcze nie wszystkie jego właściwości zostały odkryte. Zwolennicy prozdrowotnego stylu życia są przekonani co do zalet, jakie on oferuje.

Z uwagi na powyższe korzyści, jakie niesie dla zdrowia chlorofil, warto mieć go w codziennej diecie. Za sprawą marki Nature`s Sunshine jest to wyjątkowo proste, gdyż stworzyła ona produkt idealny, który znakomicie pomaga uzupełniać jego niedobory w łatwy i przystępny sposób.  


Skład Chlorofilu w Płynie:

 •     woda oczyszczona,
 •     chlorofilina sodowo-miedziowa,
 •     stabilizator: gliceryna rozpuszczalna,
 •     aromat: olejek miętowy.

Główne składniki Chlorofilu w Płynie:

Zawartość w zalecanej dawce (5ml):

 • Chlorofilina sodowo miedziowa ... 15 mg*

  *Nie sprecyzowano maksymalnej dziennej dawki

Dzienna dawka Chlorofilu w Płynie:

 • 5 ml (jedna łyżeczka) chlorofilu należy rozpuścić w 250ml wody. Spożywać 3 razy na dobę.

Należy przestrzegać dzienną dawkę i nie powinno się jej przekraczać.


Przechowywanie Chlorofilu w Płynie:

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, które jest suche i chłodne jednocześnie. Produkt otwarty musi być przechowywany
w lodówce.


Nature’s Sunshine zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Oceń artykuł:

0 Komentarzy

Dodaj komentarz