Dlaczego odchodzisz?

Chlorofil

Chlorofil

Cena artykułu 92.40 PLN. Dostawa 10.00 PLN.

Chlorofil w Płynie stanowi definitywny hit sprzedażowy wśród produktów Nature’s Sunshine na świecie. Jego głównym składnikiem jest chlorofilina sodowo-miedziowa, którą uzyskuje się z lucerny siewnej i dodatkowo z morwy. Budowa chemiczna chlorofiliny jest tożsama z cząsteczką hemoglobiny, różnicę między nimi stanowi centrum cząsteczki. Biorąc pod uwagę chlorofilinę, stanowi je miedź, jeśli mowa o hemoglobinie- żelazo. Nasz chlorofil ma miętowy, orzeźwiający posmak, który zawdzięcza olejkowi miętowemu.


SKŁAD:
Woda oczyszczona, chlorofilina sodowo-miedziowa, stabilizator: gliceryna rozpuszczalna, aromat: olejek miętowy


GŁÓWNE SKŁADNIKI:
w zalecanej dawce (5ml):
Chlorofilina sodowo miedziowa ... 15 mg*
*Nie sprecyzowano maksymalnej dziennej dawki.


DZIENNA DAWKA: 
5 ml (jedna łyżeczka) chlorofilu należy rozpuścić w 250ml wody. Spożywać 3 razy na dobę.
Należy przestrzegać dzienną dawkę i nie powinno się jej przekraczać.


PRZECHOWYWANIE:                                                                                                                                                                     Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, które jest suche i chłodne jednocześnie. Produkt otwarty musi być przechowywany w lodówce.


Nature’s Sunshine zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 
 

Oceń artykuł:
  • Dodane przez: Sebastian Malczewski

0 Komentarzy

Dodaj komentarz