Dlaczego odchodzisz?

Gotu Kola

Gotu Kola

Cena artykułu 64.00 PLN. Dostawa 10.00 PLN.

Suplement diety Gotu Kola (100 kapsułek po 495 mg)

Gotu Kola stanowi najnowszy produkt w kolekcji marki Nature’s Sunshine. Każda tabletka zawiera 395 mg wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica L.). Wąkrotka azjatycka jest rośliną, którą można znaleźć w tropikalnych i subtropikalnych rejonach świata. Znana jest ze swoich prozdrowotnych właściwości już od tysiącleci.

W Gotu Koli wyodrębnia się m.in. olejki lotne, flawonoidy, polisacharydy, czy też fitosterole. Zioło to jest również bogate w witaminy A, E, K i C
oraz magnez, czy też substancje, takie jak: kwas glutaminowy, serynę, czy alaninę. Suplementacja Gotu Kolą może w znacznym stopniu wpływać
na odpowiednie funkcjonowanie organizmu.

Harmonizując pracę układu krążenia, staje się produktem niezwykle istotnym dla ogólnego zdrowia.

Badania naukowe wykazały, że wąkrotka azjatycka ma dobroczynny wpływ na skórę, hamuje powstawanie zmarszczek, poza tym za sprawą syntezy kolagenu i elastyny pobudza wzrost włosów oraz paznokci. Informacja ta szczególnie powinna zainteresować wszystkie panie, pragnące zadbać o swoje zdrowie i urodę oraz na dłużej zachować młodość.

Ponadto, wąkrotka wywiera korzystny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy - usprawnia funkcjonowanie mózgu, poprawia pamięć i koncentrację
oraz funkcje poznawcze. Ma także właściwości uspokajające, redukujące niepokój i zapobiegające depresji. Poza tym, spowalnia proces starzenia się komórek nerwowych, dzięki czemu można dłużej cieszyć się odpowiednią sprawnością intelektualną.

Urodziwa dziewczyna

Poprzez neutralizację wolnych rodników pozwala ochronić organizm przed stresem oksydacyjnym. Wąkrotka stanowi też środek usuwający, zarówno, zmęczenie fizyczne, jak i psychiczne. Roślina ta chroni neurony przed czynnikami toksycznymi
oraz wpływa na ich regenerację.

Do innych właściwości Gotu Koli zaliczyć można jej korzystny wpływ na system immunologiczny, który ulega wzmocnieniu dzięki zawartym w niej polisacharydom.

Wąkrotka azjatycka cechuje się również działaniem przeciwbólowym
w przypadkach bólów mięśni, stawów, czy też tych spowodowanych kontuzjami sportowymi.

Olejek eteryczny pozyskany z Gotu Koli wykazuje także działanie spowalniające wzrost różnych rodzajów bakterii, czy grzybów, z czego największe na bakterię E. coli
i grzyba A. niger.


Podsumowując, Gotu Kola i zawarta w niej wąkrotka azjatycka pełnią szereg pozytywnych funkcji w organizmie, mianowicie przyczyniają się do:

  • wspomagania utrzymania odpowiedniego krążenia krwi,
  • utrzymywania sprawnych zdolności poznawczych,
  • wspierania komfortu trawiennego oraz niwelowaniu dyskomfortu żołądka,
  • spajania funkcji układu krążenia oraz sprzyjania jego optymalnemu działaniu.

Gotu Kola stanowi kolejny, po Czerwonej Koniczynie, Lucernie Siewnej, czy Soku z Aloesu, ulubiony produkt pań.

Wąkrotka azjatycka, w niej zawarta, poza wspomnianym już wpływem na ich urodę, wspomaga również utrzymanie prawidłowego krążenia żylnego. Pozwala to uniknąć dyskomfortu związanego z uczuciem zmęczonych i ciężkich nóg, z którym boryka się wiele kobiet.

Powyższe właściwości sprawiają, że Gotu Kola jest produktem godnym polecenia. Szczególnie powinny zainteresować się nim panie, które chcą poprawić swoją urodę i wygląd, uzyskać większy komfort w nogach oraz poczuć się lepiej we własnej skórze.

Warto włączyć go do codziennej diety, która pomoże zaopatrzyć organizm w cenne składniki odżywcze i pozwoli zbudować lepsze zdrowie. 


Skład suplementu diety Gotu Kola:

  • naziemna część wątrotki azjatyckiej (Centella asiatica),
  • powłoka kapsułki: żelatyna.

Główne składniki suplementu diety Gotu Kola:

  • Wąkrotka azjatycka – 395 mg w każdej z kapsułek

Dzienna dawka suplementu diety Gotu Kola:

  • 1 kapsułka razem z posiłkiem.

Nie należy dostarczać wyższej niż wskazana dzienna dawka.


Przechowywanie suplementu diety Gotu Kola:

Należy przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci, które jest suche i chłodne jednocześnie. Produkt otwarty musi być przechowywany w lodówce.


Nature’s Sunshine zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

 

 

Oceń artykuł:
  • Dodane przez: Piotr Stanclik
  • zdrowie

0 Komentarzy

Dodaj komentarz