Dlaczego odchodzisz?

Tei-fu - Balsam do masażu (118,3 ml)

Tei-fu - Balsam do masażu (118,3 ml)

Tei-fu - Balsam do masażu (118,3 ml)

Najważniejszą składową balsamu Tei-fu jest Gaultheria Procumbens (Golteria rozesłana) - która wystepuje we wschodnich obszarach Ameryki Północnej. Pochodzący z niej ekstrakt rozpoznawany również pod nazwą „Olejek Zimowa Zieleń” (Wintergreen oil). Gloteria rozesłana wyróżnia się powszechnie docenianymi właśnościami leczniczymi. Ma działanie przeciwskurczowe, przeciwzapalne, przeciwreumatyczne i przeciwbólowe. Za sprawą olejku wintergreen, balsam Tei-fu jest świetnym wyborem przy towarzyszących bólach, skurczach mięśni, chorobach reumatycznych , czy osteoporotycznych.
Zawartość mentolu i kamfory dodatkowo potęguje działanie balsamu. Mentol posiada właściwości znieczulające i zmniejszające podrażnienie błon śluzowych. Wspomaga leczenie kataru i przeziębienia oraz wspomaga zwalczać ból mięśni. Kamfora stosowana na skórę działa rozgrzewająco, co ważne, bardzo szybko się wchłania.
Tei-fu wraz ze swoimi niezastąpionymi składnikami tworzy doskonałą mieszanką rozgrzewającą i działającą przeciwbólowo.


SPOSÓB UŻYCIA:
Nałożyć na obolałe miejsca i dokładnie wmasować, okrężnymi ruchami dłoni. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyć dużą ilością wody. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Oceń artykuł:
  • Dodane przez: Sebastian Malczewski
  • zdrowie

0 Komentarzy

Dodaj komentarz