Dlaczego odchodzisz?

  • Vendoria

5 najlepszych pomysłów na prezent z okazji Walentynek

5 najlepszych pomysłów na prezent z okazji Walentynek

14 lutego to niezwykle ważna data dla wszystkich par. Walentynki są obchodzone w bardzo wielu krajach, zwłaszcza w Europie. Święty Walenty, czyli patron zakochanych był męczennikiem, a jego relikwie znajdują się w kościołach w Polsce i na świecie. Walentynki nieodzownie łączą się z prezentami, które zakochani wręczają sobie nawzajem. Jakie są najbardziej popularne upominki?

Wiecznie modna biżuteria.

 

Od tysięcy laty kobiety przystrajały swoje ciało różnymi dodatkami. Choć na przestrzeni wieków moda uległa zmianie, a biżuteria jest wytwarzana z innych surowców, jej noszenie zawsze będzie modne. Asortyment pierścionków, naszyjników, bransoletek i kolczyków jest ogromny, dlatego wybór pięknego prezentu nie powinien stanowić problemu. Ciekawym pomysłem jest biżuteria z kamieniami półszlachetnymi, które mają przypisane określone cechy. Warto dopasować je do konkretnej osoby, wówczas prezent z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. W zależności od preferencji kobiety, biżuteria może być wykonana ze złota, srebra lub z metalu.

Piękny zapach dla niej i dla niego.

Kolejnym trafionym prezentem z pewnością będą perfumy. To uniwersalny upominek, który można wręczyć zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Przed wyborem konkretnego zapachu warto sprawdzić w jakich nutach zapachowych gustuje konkretna osoba - czy są to ciężkie perfumy wieczorowe, czy lekkie, świeże zapachy używane na co dzień. W takiej sytuacji z pewnością trafimy w preferencje obdarowywanej osoby.


Pluszak.

Kobiety wprost uwielbiają pluszowe misie. Im większy i bardziej puchaty, tym lepiej. W sklepach internetowych bez trudu można znaleźć wielkie pluszaki, które z pewnością ucieszą każdą panią. Szczególnie urokliwe są białe misie z czerwonymi akcentami, które świetnie nadają się na prezent walentynkowy.


 

Książka lub przewodnik.

Wiele zakochanych par marzy o dalekich podróżach. Pierwszym krokiem do zrealizowania tego celu może być zakup przewodnika po wymarzonym kraju. Niejednokrotnie bywa tak, że po przeczytaniu takiej lektury determinacja do wyjazdu jeszcze wzrasta, dzięki czemu termin wyjazdu znacznie się przyzbliży. Podróże nie tylko kształcą, ale również utrwalają więź pomiędzy zakochanymi, dzięki czemu staje się ona jeszcze silniejsza. Kolejnym ciekawym pomysłem jest zakup książki ulubionego pisarza. To świetny prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety oraz oznaka, że dobrze znamy zainteresowania drugiej połówki.

Gadżet elektroniczny.

Nieprawdą jest, że wyłącznie mężczyźni uwielbiają gadżety. Kobiety także lubią bawić się nowoczesnymi urządzeniami. Co ciekawe, wersje przeznaczone dla Pań wyróżniają się atrakcyjnym designem, dzięki czemu są jeszcze bardziej wszechstronne. Dużą popularnością cieszą się smartwatche, które pełnią rolę zegarka i osobistego trenera. To świetna propozycja dla osób, które uprawiają sport. Kolejnym ciekawym pomysłem są słuchawki dokanałowe charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami i wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.Wybór prezentów na Walentynki jest bardzo duży, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla swojej drugiej połówki.

Komentarze przy tym wpisie zostały zablokowane