Info o produkcie
ETUI HUAWEI y6 3d

Wielokrotnie mówiłem już o tym jak ważne jest etui na telefon. Do upadłego wręcz można powtarzać te same teksty, jednak i tak trafi się ktoś, narzekający, że zniszczył telefon, bo nie miał pokrowca. Wtedy najczęściej pada tekst „To jest takie mdłe, każdy ma taki sam szary pokrowiec, chce czegoś lepszego!” Tak samo mówiła moja koleżanka posiadająca Huawei Y6, mówiła do czasu. Ponieważ krótko po tym pokazałem jej opcję zakupienia etui 3D. Fantazyjne wzory przedstawiające postacie z bajek czy kreskówek, przedmioty codziennego użytku czy po prostu nawiązania do popkultury. A to wszystko w jednym prostym przedmiocie, który nie dość, że szałowo wygląda to chroni nasz telefon przed zniszczeniem.

Dlatego jeśli chcecie zabezpieczyć swój telefon komórkowy a jednocześnie zachować swój styl lub spróbować czegoś bardziej ekstrawaganckiego to polecam etui 3D. Więc nie zwlekajcie, bądźcie spontaniczni i zafundujcie sobie trochę prostego szaleństwa, które może stać się Wasza ikoną.

Dlaczego odchodzisz?

Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Wyniki od 1 do 30.
Wszystkich wyników: 592.
Niestety nie możemy znaleźć Twojego produktu. Cały czas staramy się poszerzać bazę produktów, dlatego warto być cierpliwym :)
Nie ma więcej wyników
Wyniki od 1 do 30.
Wszystkich wyników: 592.