Info o produkcie
etui na telefon lg k10

Jeśli w jakikolwiek szanujemy swoje rzeczy, warto zaopatrzyć się w etui do telefonu. Taki mały gadżet niejednokrotnie będzie w stanie uratować „życie” naszego telefonu. W tym przypadku mowa o etui na telefon LG K10. Jest to jeden z nowszych modeli tego producenta. Nowoczesny design oraz mocne podzespoły sprawiły, że z miejsca stał się jednym z popularniejszych modeli. Jednak jak to z telefonami bywa – nie jest pancerny. Dlatego warto wyposażyć się w takie etui aby uniknąć przykrości związanych z małymi wpadkami.

Dlaczego odchodzisz?

etui na telefon lg k10

etui na telefon lg k10 z Allegro, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie etui na telefon lg k10 - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...
Allegro
glo-mobile
18.99 zł
Polecający kupującego: / / / /
Doradca:
Polecający doradcy: / / / /
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Niestety ta mapa okazała się fałszywa. Twój okręt zmienia kurs na najbliższy port, gdzie załoga nabierze sił i będziecie mogli wyruszyć na ponowne poszukiwania skarbu.
Nie ma więcej wyników