vendoria.pl

Blog tematyczny o modzie i makijażu

Porady

Imprezowe balony metaliczne – Trend, który podbija salony

Imprezowe balony metaliczne – Trend, który podbija salony

Imprezy rodzinne takie jak chrzty bądź wesela, eventy firmowe oraz inne okazje nie mogą obyć się bez latających nad głowami gości kul. Nikogo nie zadowoli już jednak wersja standardowa tej ozdoby, ponieważ na pierwszy plan wychodzą metaliczne balony, które zachwycają swoim wyglądem. Jaki model tych dekoracji wybrać i jak wkomponować je w imprezową aranżację?

Subtelnie czy wyraziście – to zależy od Ciebie

Ozdoby, które uświetnią Twoje przyjęcie, powinny być dostosowane do okazji. Niezależnie jednak o tego, czy chcesz osiągnąć bardzo delikatny, romantyczny efekt, czy też niesamowicie zwariowaną kompozycję, metaliczne balony sprawdzą się doskonale. W przypadku wesel najlepsze będą modele o jasnych, pastelowych odcieniach. Jeśli jednak motywem przewodnim jest kolor fuksji, również możesz wpleść pojedyncze baloniki w tym odcieniu. Ładnie będą wyglądać np. perłowobiałe girlandy z różowymi akcentami. Balony metaliczne wspaniale zdadzą egzamin także na imprezach dziecięcych i tu masz prawdziwe pole do popisu. Maluchy kochają barwy tęczy, więc takie balonowe bukiety we wszystkich możliwych kolorach zachwycą kilkulatki. Chcąc natomiast wyprawić luksusowy event w stylu glamour, wybierz zestawienia monochromatyczne. To eleganckie oraz stylowe rozwiązanie, które podkreśli rangę wydarzenia.

Jak tworzyć balonowe kompozycje

Metaliczne balony najlepiej prezentują się w większych skupiskach. Aby taka dekoracja wypadał dobrze, możesz gumowe kule napełnić helem, dzięki czemu Twoja ozdoba będzie latać. Jeśli chcesz stworzyć girlandy lub podwieszane kule ten gaz nie będzie potrzebny, ponieważ mocowanie do sufitu lub ścian w tej sytuacji w zupełności wystarczy. W przypadku długich kompozycji musisz pamiętać o konsekwencji w układaniu kolorów. Balony metaliczne rozłożone bez większego sensu nie będą dobrze wyglądać, dlatego warto rozplanować sobie konkretny wzór i na długiej lince przywiązywać dekoracje w odpowiednich odcieniach. Do przygotowania balonowych kul przydać mogą się patyczki do balonów oraz styropianowe modele, w które powbijamy połyskujące dekoracje tworząc tym samym spójną całość. Możesz być pewny, że takie ozdoby na sali weselnej, w restauracji lub w domu, zrobią na wszystkich ogromne wrażenie.

Balony metaliczne to modny, ale także efektowny element, który coraz więcej osób chętnie wykorzystuje, tworząc imprezowe dekoracje. Wybierając odpowiedni kolor dopasowany do okazji, zagwarantujesz sobie aranżacyjny sukces i wspaniałą zabawę podsycaną przez fantastyczne, balonowe girlandy, bramy, kule oraz inne ciekawe formy.

Udostępnij