Info o produkcie
jeździk

Jeździk to idealna zabawka dla najmłodszych. Zachęca ich do poruszania się, dzięki czemu, szybciej rozwiną swoją sprawność. Poszczególne modele różnią się od siebie głównie ze względu na wygląd, jednak warto pamiętać, że jeździk może być przeznaczony zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Wśród wielu wzorów wyróżnić można radiowóz, wóz strażacki, czy maszyny rolnicze. Dzięki temu dziecko będzie mogło łatwo wykorzystać ten fakt do zabawy. Co najważniejsze – Taki jeździk nie kosztuje wiele a sprawia multum frajdy najmłodszym.

Dlaczego odchodzisz?

jeździk

jeździk z Allegro, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie jeździk - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...
Polecający kupującego: / / / /
Doradca:
Polecający doradcy: / / / /
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Niestety zabrakło nam soku z gumijagód, więc nie możemy doskoczyć po Twój produkt. Musisz poczekać aż będzie znów w naszym zasięgu.
Nie ma więcej wyników