Info o produkcie
kigurumi

Chciałbyś się poczuć znów jak dziecko? Poszukujesz stroju na imprezę? Chcesz się wyróżnić na festiwalu muzycznym lub po prostu dać komuś świetny prezent? Idealnym rozwiązaniem będzie Kigurumi. To japońska wersja pidżamy która podbija świat. Strój ten jest połączeniem wspomnianej wcześniej pidżamy oraz przebrania zwierzęcia. Występuje w wielu wersjach, często nawiązujących do popkultury. Wybierając Kigurumi możemy wcielić się w Kubusia Puchatka lub po prostu rekina. Możliwości są praktycznie nieskończone. Zaskocz siebie i bliskich świetnym prezentem, który przykuje wzrok innych! Uwaga, produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób z dużym poczuciem humoru.

Dlaczego odchodzisz?

kigurumi

kigurumi z Allegro, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie kigurumi - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...

Podobne do kigurumi
Polecający kupującego: / / / /
Doradca:
Polecający doradcy: / / / /
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Chcielibyśmy Ci pomóc, jednak ten produkt nie jest aktualnie dostępny. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej bazy towarów.
Nie ma więcej wyników