Info o produkcie
lozko pietrowe

Ten kto nie spał na takim łóżku, nie wie co to walka. Wielogodzinne bitwy z młodszym bratem lub siostrą o to, kto śpi na górze. Zrzucanie różnych rzeczy na twarze rodzeństwa śpiących na dole. Czy też pisanie sobie karteczek, tylko po to by podać je komuś śpiącemu na dole zamiast wprost powiedzieć. Uroki dzieciństwa dają o sobie znać. Nie ma tutaj lekkich przypadków czy tych, którzy tego nie doświadczyli mając w domu takie łóżko. Istnieje wręcz niepisana zasada walki o spanie na górze. Łóżko piętrowe jest jakby symbolem rywalizacji rodzeństwa. Daje niezrównane możliwości zabawy oraz pobudza kreatywność. W końcu nie raz, nie dwa łóżko zamieniało się w czołg czy autobus. Można wręcz powiedzieć, że to jeden z tych przedmiotów, którzy pamiętają wszyscy. My z dzieciństwa a nasi rodzice z kolonii czy wczasów. Nie ma znaczenia w jakim wieku jesteśmy, powinniśmy sprawdzić jak takie łóżko sprawdza się w praktyce. Jest nieocenione w mieszkaniach z mniejszym metrażem i najlepsze na kolonie, gdzie w jednym pokoju znajduje się większa ilość młodzieży.

Dlaczego odchodzisz?

lozko pietrowe

lozko pietrowe z Allegro, Ceneo, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie lozko pietrowe - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...
Allegro
Bo-Drew
360.00 zł
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Naszą jest słaba kawa w pracowniczej kuchni i brak Twojego produktu. Jednak nie martw się. Cały czas pracujemy nad powiększeniem bazy produktów :)
Nie ma więcej wyników