Info o produkcie
mandragora

Mandragora jest przez wielu uczonych uznawana za cudowny lek na wiele dolegliwości. Pomaga na pomniejsze problemy zdrowotne. Zwiększa odporność organizmu oraz dodaje wigoru każdemu kto ma ją w pobliżu lub spożywa. Według wierzeń naszych przodków mandragora miała również właściwości magiczne. Książki takie jak Harry Potter czy Wiedźmin nawiązywały do tych roślin w kilku miejscach. Jedną z z właściwości mandragory ma być kojący wpływ na sen. Dzięki niej osoba korzystająca z wyciągu z mandragory powinna szybciej zasypiać oraz mieć spokojniejszy sen.

Dlaczego odchodzisz?

mandragora

mandragora z Allegro, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie mandragora - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...
Allegro
AdvisorBooks
150.00 zł
Polecający kupującego: / / / /
Doradca:
Polecający doradcy: / / / /
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Niestety nie możemy znaleźć Twojego produktu. Cały czas staramy się poszerzać bazę produktów, dlatego warto być cierpliwym :)
Nie ma więcej wyników