Info o produkcie
pufa sako

Zapewne kojarzycie z telewizji te cudowne ogromne poduchy, na których wylegiwali się bohaterowie filmu czy serialu. Te poduchy to tak naprawdę Pufy. Konkretnie pufy sako, jak są nazywane. Wypełnione po brzegi odpowiednim materiałem dają odpowiednia miękkość przy jednoczesnym zachowaniu swojego kształtu. Oczywiście ten kształt da się dowolnie praktycznie kodyfikować poprzez zwykłe ugniatanie jej jak ciasto. Daje to ogromne możliwości dopasowania siedzenia do naszych potrzeb. Mebel ten daje dużo frajdy dzieciom jak i starszym użytkownikom, którzy czasem po prostu marzą o relaksie przed telewizorem.

Dlaczego odchodzisz?

pufa sako

pufa sako z Allegro, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie pufa sako - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...
Ebay PL
sanchobag.pl
289.00 zł
Polecający kupującego: / / / /
Doradca:
Polecający doradcy: / / / /
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Niestety zabrakło nam soku z gumijagód, więc nie możemy doskoczyć po Twój produkt. Musisz poczekać aż będzie znów w naszym zasięgu.
Nie ma więcej wyników