Info o produkcie
Rower górski

Rower górski jaki jest każdy widzi. Dwa koła, kierownica i dwa nożne manipulatory napędu. Jak nazwa wskazuje, nie jest to rower skierowany na szosy i trasy płaskie. Głównie przeznaczone na trasy w terenie, rowery górskie znalazły wielu odbiorców wśród młodzieży i nie tylko. Aktualnie można je nabyć za stosunkowo niewielkie pieniądze nawet w marketach. Jednak prawdziwi fani sportu i jazdy na rowerze, będą musieli przygotować się na spory wydatek. Mimo wszystko sprzęt ten może kosztować bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt z jakich materiałów jest wykonany. Zawodowcy i fani tego rodzaju jednośladów doskonale wiedzą jak ważny jest odpowiedni dobór poszczególnych elementów roweru. W tym momencie na rynku można znaleźć setki producentów sprzętu związanego z kolarstwem zarówno szosowym jak i tym wyczynowym. Oferują oni swoje produkty w zróżnicowanych cenach co pozwala na dużą konkurencję. Ciągle rosnąca popularność tego typu sportów w naszym kraju, pozwala na dalszy rozwój branży. Dzięki temu fani nigdy nie będą narzekać na braki a „niedzielniaki”, będą mieli większe możliwości rozerwania się.

Dlaczego odchodzisz?

Rower górski

Rower górski z Allegro, Ebay, Aliexpress i innych źródeł można zamówić u nas po rozsądnych cenach z dostawą do wszystkich miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Niskie ceny, promocje i rabaty, opinie klientów o produkcie Rower górski - wszystko to można znaleźć na naszej stronie internetowej Vendoria.pl Czytaj więcej...
Ebay PL
mapuj-47
300.00 zł
Allegro
Auchan_oferty
699.00 zł
Polecający kupującego: / / / /
Doradca:
Polecający doradcy: / / / /
Wyszukiwanie mało trafne
Wyszukiwanie mało trafne
Niestety nie możemy znaleźć Twojego produktu. Cały czas staramy się poszerzać bazę produktów, dlatego warto być cierpliwym :)
Nie ma więcej wyników